Güvenliğimiz

CANSEVER Kız Öğrenci Yurdu Erzurum’da çok güvenilir bir ortamda profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Profesyonel eğitim almış yetişkin gece görevlisi haricinde 24 saat boyunca yönetim kadrosundan ( müdür veya müdür yardımcısı ) aynı binada öğrencilerle beraber kalmaktadır. Böyle bir güvenlik anlayışı ERZURUM’da bir ilktir.

CANSEVER Kız Öğrenci Yurdu binasının, giriş ve çevre güvenliği için her dış cephesinde ve giriş bölümünde kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz güvenlikleri açısından Proximity Anahatlık Okutarak ve kimlik kontrolleri yapılarak içeri alınmaktadır.

Yurdumuzun Giriş-Çıkış Saatleri T.C. Milli Eğitim Bakanlığının ve Yurdumuzunda Şehrin Merkezinde Olması Göz önünde Bulundurularak Düzenlenmiştir.

Buna Göre Sabah 07:00 Çıkış Saati ve Akşam 23:00 Giriş Saatidir.

Velilerimiz İstedikleri An Yurdumuzun Giriş-Çıkış Bölümünü Sabit İP Üzerinden İnternetten 7/24 İzleyebilirler.

IP NUMARAMIZ

88.250.74.246

Kullanıcı Adı ve Şifreyi Yurt Yönetiminden Alabilirsiniz.

Erzurum’un En Merkezinde Yer Alan Milli Eğitim Bakanlığından Onaylı Hiçbir Cemiyet ve Cemaat İle Bağı Olmayan İlk ve Tek Kız Öğrenci Yurdu… Şehrin Merkezinde Atatürk Üniversitesine 15 Dakikalık Yürüme Mesafesinde Betonarme Depreme Dayanıklı Radyal Temelli İskânlı Devlet Tarafından Kontrolleri Yapılarak Öğrencilerimizin Kalmasına Elverişli Olan Sağlam Bir Binada Hizmet Vermekteyiz…